Company
Contact

FOSFAN Spółka Akcyjna

FOSFAN Spółka Akcyjna
71-820 Szczecin
ul. Nad Odrą 44/65

tel. 91 44 55 600
fax 91 44 55 610

e-mail:  biuro@fosfan.pl
marketing@fosfan.pl


Chairman of the Management Board,
Economic Director

Łukasz Rajecki

tel. 91 44 556 42
e-mail: l.rajecki@fosfan.pl


ACCOUNTING DEPARTMENT

Deputy Chief Accountant
Head of the Economic and Financial Unit

Alicja Zarychta

tel. 91 44 556 72
e-mail: a.zarychta@fosfan.pl

Deputy Head of the Personnel and Administration Unit

Mariola Perkowska

tel. 91 44 556 77
e-mail: m.perkowska@fosfan.pl


DEVELOPMENT

Technical Director

Mirosław Warenik

tel. 91 44 556 53
e-mail: m.warenik@fasfan.pl

Representative for the Integrated Management System

Michał Rus

tel. 91 44 556 53
e-mail: m.rus@fosfan.pl


SALES DEPARTMENT

Vice President of the Management Board
Commercial Director

Jacek Hermanowicz

tel. 91 44 556 41
e-mail: j.hermanowicz@fosfan.pl

Deputy Commercial Director for Domestic Sales

Piotr Styrczula

tel. 91 44 556 63
e-mail: p.styrczula@fosfan.pl

Zastępca Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży Eksportowej i Zaopatrzenia

Zbigniew Dobies

tel. 91 44 556 82
e-mail: z.dobies@fosfan.pl

Marketing Manager

Paulina Dziurzyńska

tel. 91 44 556 84
e-mail: p.dziurzynska@fosfan.pl

p.o. Zastępcy Dyrektora Handlowego ds. portu

Katarzyna Filiks

tel. 91 44 556 79
e-mail: k.filiks@fosfan.pl

Kierownik Działu
Sprzedaży Nawozów Rolniczych

Alicja Żukowska

tel. 91 44 556 56
e-mail: a.zukowska@fosfan.pl

Kierownik Działu
Sprzedaży Nawozów Ogrodniczych

Rafał Buda

tel. 91 445 56 64
fax 91 453 83 84
email: r.buda@fosfan.pl

Kierownik Laboratorium

Monika Czerwińska

tel. 91 44 556 34
e-mail: m.czerwinska@fosfan.pl


TECHNOLOGY AND PRODUCTION UNIT

Dyrektor Techniczno-Produkcyjny

Rafał Kot

tel. 91 44 556 52
e-mail: r.kot@fosfan.pl

Kierownik Działu Produkcji i Usług

Eugeniusz Miąsko

tel. 91 44 556 51
e-mail: e.miasko@fosfan.pl

Zastępca Kierownika Działu Produkcji i Usług

Andrzej Murdza

tel. 91 44 556 57
e-mail: a.murdza@fosfan.pl

Kierownik Działu Nawozów Ogrodniczych i Dolistnych

Konrad Suszko

tel. 91 44 556 81
e-mail: k.suszko@fosfan.pl

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Rafał Filiks

tel. 91 44 55 674
e-mail: r.filiks@fosfan.pl

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu – Główny Mechanik

Stanisław Guber

tel. 91 44 556 69
e-mail: s.guber@fosfan.pl

Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu ds. Mechanicznych

Krzysztof Wróblewski

tel. 91 44 556 73
e-mail: k.wroblewski@fosfan.pl

Oficer Ochrony Obiektu Portowego

Edward Grabowski

e-mail: e.grabowski@fosfan.pl