Aktualności
Fructus gra z WOŚP!

Kopał ogródek i rąbał drewno. W tym roku zadba o ogród i to z nawozami Fructus! A wszystko to w ramach tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pan Michał Wiatr z Nowogardu po raz kolejny w nietypowy sposób wspiera Orkiestrę. Tym razem również marka Fructus przyłączyła się do akcji. Dla osoby, która wygra aukcję, Pan Michał idealnie przystrzyże trawę w ogrodzie, wykona wertykulację oraz „nakarmi” trawnik nawozem ogrodniczym Fructus Trawnik.

 

 

Michał Wiatr od prawie 5 lat podczas Wielkiego Finału WOŚP wystawia na licytację „siebie i swoją pracę”, czyli prowadzone przez niego różne prace ogrodowe. Na co dzień jest urzędnikiem i miejskim radnym Nowogardu. Sam posiada ogród, a prace ogrodnicze są jego wielką pasją. Pierwszy raz w 2016 roku na rzecz WOŚP kosił trawę na placu zabaw w miejscowości Czermnica. Dzięki temu do skarbonki Orkiestry wpłynęło 460 zł. W kolejnych latach do koszenia trawy dodał kopanie ogródka za 1250 zł i rąbanie drewna za 3150 zł. W ubiegłorocznej licytacji za „odpicowanie ogródka” licytujący zapłacił 3550 zł. Jego pomysłami na wsparcie WOŚP interesowały się również media – m.in. TVN24 i onet.pl.

Zapraszamy do licytacji. W 28 finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wspieramy dziecięcą medycynę zabiegową. „Ostra Aukcja Michała Wiatra – kosimy hajs dla WOŚP” trwa. Obecnie cena wywoławcza to 1125 zł. Licytować można TUTAJ.

 

 

Film promujący całą akcję znajdziecie na Facebook’u.