Firma
Kontakt

FOSFAN Spółka Akcyjna

FOSFAN Spółka Akcyjna
71-820 Szczecin
ul. Nad Odrą 44/65

tel. 91 44 55 600
fax 91 44 55 610

e-mail:  biuro@fosfan.pl
marketing@fosfan.pl


new_CiubakPrezes Zarządu,
Dyrektor Naczelny

dr inż. Jacek Ciubak


Dział księgowy

Członek Zarządu
Dyrektor Ekonomiczny

Łukasz Rajecki

tel. 91 44 556 42
e-mail: l.rajecki@fosfan.pl

Anna SztachelskaZastępca Głównego Księgowego
Kierownik Działu Ekonomiczno-Finansowego

Anna Sztachelska

tel. 91 44 556 72
e-mail: a.sztachelska@fosfan.pl

Anna SztachelskaZastępca Kierownika Działu ds. Administracyjno-Personalnych

Mariola Perkowska

tel. 91 44 556 77
e-mail: m.perkowska@fosfan.pl


Dział rozwoju

Mirosław WarenikDyrektor ds. Rozwoju

Mirosław Warenik

tel. 91 44 556 53
e-mail: m.warenik@fosfan.pl

Michał RusPełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania

Michał Rus

tel. 91 44 556 53
e-mail: m.rus@fosfan.pl


Dział handlowy

Jacek HermanowiczCzłonek Zarządu
Dyrektor Handlowy

Jacek Hermanowicz

tel. 91 44 556 41
e-mail: j.hermanowicz@fosfan.pl

Piotr StyrczulaZastępca Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży Krajowej

Piotr Styrczula

tel. 91 44 556 63
e-mail: p.styrczula@fosfan.pl

Zbigniew DobiesZastępca Dyrektora Handlowego ds. Sprzedaży Eksportowej i Zaopatrzenia

Zbigniew Dobies

tel. 91 44 556 82
e-mail: z.dobies@fosfan.pl

Magda OlejnikZastępca Dyrektora Handlowego ds. Marketingu

Magda Olejnik

tel. 91 44 556 62
e-mail: m.olejnik@fosfan.pl

new_Litwin_new_tloZastępca Dyrektora Handlowego ds. Portu

Lucyna Litwin

tel. 91 44 556 46
e-mail: l.litwin@fosfan.pl

new_Filiks_new_tloKierownik ds. Koordynacji Obrotu Portowego i Logistyki

Katarzyna Filiks

tel. 91 44 556 79
e-mail: k.filiks@fosfan.pl

new_ZukowskaKierownik Działu
Sprzedaży Nawozów Rolniczych

Alicja Żukowska

tel. 91 44 556 56
e-mail: a.zukowska@fosfan.pl

new_BudaKierownik Działu
Sprzedaży Nawozów Ogrodniczych

Rafał Buda

tel. 91 445 56 64
fax 91 453 83 84
email: r.buda@fosfan.pl

Henryk Rosolski Szef Magazynów

Henryk Rosolski

tel. 91 44 556 40
e-mail: h.rosolski@fosfan.pl

Małgorzata KucharskaKierownik Laboratorium

Małgorzata Kucharska

tel. 91 44 556 34
e-mail: m.kucharska@fosfan.pl


Dział techniczno-produkcyjny

Rafał KotDyrektor Techniczno-Produkcyjny

Rafał Kot

tel. 91 44 556 52
e-mail: r.kot@fosfan.pl

Eugeniusz Miąsko Kierownik Działu Produkcji i Usług

Eugeniusz Miąsko

tel. 91 44 556 51
e-mail: e.miasko@fosfan.pl

Andrzej Murdza Zastępca Kierownika Działu Produkcji i Usług

Andrzej Murdza

tel. 91 44 556 57
e-mail: a.murdza@fosfan.pl

Konrad SuszkoKierownik Działu Nawozów Ogrodniczych i Dolistnych

Konrad Suszko

tel. 91 44 556 81
e-mail: k.suszko@fosfan.pl

00_GuberKierownik Działu Utrzymania Ruchu – Główny Mechanik

Stanisław Guber

tel. 91 44 556 69
e-mail: s.guber@fosfan.pl

00_GuberZastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu ds. energetycznych i AKP

Rafał Filiks

tel. 91 44 55 674
e-mail: r.filiks@fosfan.pl

Krzysztof Wróblewski Zastępca Kierownika Działu Utrzymania Ruchu ds. Mechanicznych

Krzysztof Wróblewski

tel. 91 44 556 73
e-mail: k.wroblewski@fosfan.pl

Edward Grabowski Oficer Ochrony Obiektu Portowego

Edward Grabowski

e-mail: e.grabowski@fosfan.pl